KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9237050
nr 923 7050
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färgetsning , Joan Miró (1893-1983), Komposition, signerad, HC-upplaga, 24, 5x21, 5
Utrop:
20.000 kr
Såld:
15.000 kr
måndag 10 november 2014
kl 20:38:13
10.000 kr
12.000 kr
11.000 kr
11.500 kr (Budbetjänt)
12.000 kr
12.000 kr (Budbetjänt)
12.500 kr
13.000 kr
14.000 kr
14.000 kr
14.000 kr (Budbetjänt)
14.500 kr